Po třech remízách musíme konečně vyhrát. Ostrava toho za čtyři dny moc nezmění, tuší Horváth

Asistent plzeňského kouče Michala Bílka Pavel Horváth doufá, že ostravskému Baníku nepomůže trenérská výměna a sám naopak věří, že se jeho Plzni povede po třech remízových utkáních konečně vyhrát. „Musíme se soustředit hlavně na sebe a ten zápas vyhrát,“ řekl pro klubový web.

Po třech remízách musíme konečně vyhrát. Ostrava toho za čtyři dny moc nezmění, tuší Horváth

„Z vlastní zkušenosti víme, že během čtyř dnů se toho moc změnit nedá. Hra Baníku se pravděpodobně bude lišit jen v maličkostech, možná ve standardních situacích, ale celkově by ten herní projev měl vypadat stejně,“ prohlásil před utkáním s Ostravou Horváth. „Pro jejich hráče by každopádně nový trenér mohl být motivací, takže my se budeme připravovat hlavně na individuality. Rovněž víme, že má Ostrava trošku problémy se stoperskou dvojicí,“ naznačil, jakým směrem v Plzni asi budou chtít Baník porazit.

Pro Plzeň bude zápas s Ostravou i trochu nostalgický. Právě doma s Baníkem v devětadvacátém kole totiž Viktorka získala před jedenácti lety svůj první ligový titul. „My starší si to samozřejmě pamatujeme a těm mladším klukům bych moc přál, aby to zažili taky. Je to pro nás takový výjimečný den, i tím datem, i tím že to je znovu Baník a samozřejmě doufáme, že to hlavně potvrdíme na hřišti,“ uvedl „Horvi“ pro klubový web.

Toho před důležitým zápasem těší i to, že Plzeň během týdne nepotkala žádná zranění, takže chybět budou jen dlouhodobí marodi Filip Kaša a Ondřej Pachlopník. „Tam se nic nemění, jinak jsou všichni kluci připravení,“ uzavřel

Zdroj: fcviktoria.cz

Rangnick prý nelituje, že přijal práci na Old Trafford. A doufá, že potěší i naštvané fanoušky