Oslava postupu na dopingové kontrole. Nejhorší, co se mohlo stát, mračili se Souček s Coufalem

Česká esa Kladivářů Tomáš Souček a Vladimír Coufal po senzační výhře West Hamu v Lyonu 3:0 měli důvod k obrovské radosti. Ale také i k velkému smutku. Po úspěšném a nečekaném probojování se do semifinále Evropské ligy se totiž nemohli zúčastnit bujarých oslav se spoluhráči. České reprezentační opory totiž po utkání musely podstoupit dopingovou kontrolu.

Oslava postupu na dopingové kontrole. Nejhorší, co se mohlo stát, mračili se Souček s Coufalem

„Oni nám zase nevěří. Dopingová kontrola po tak unikátním utkání. Anoooo. Postupujeme," dělil se o radost alespoň s fanoušky na sociálních sítích Tomáš Souček. A jeho krajan nezůstával pozadu. „Nejhorší věc, co se vám po takovém utkání může stát, je dopingová kontrola," smutnil druhý z bývalých slávistů.

Souček s Coufalem si tak nečekanou výhru zpříjemnili alespoň minerálkou. „Užijte se v kabině oslavu kluci,“ vzkázali čeští reprezentanti na dalším vzkazu adresovanému spoluhráčům.

Duel ve Francii měl dramatickou koncovku. Po závěrečném hvizdu se na stadionu Groupama strhlo peklo poté, co se fanoušci Lyonu pokusili vtrhnout na hřiště. Následně se tak střetla s tamními ultras policie, která musela celou situaci řešit za pomoci slzného plynu.

Francouzský klub nejspíš dostane trest od UEFA, což ale české fotbalisty v barvách Hammers nemusí zajímat. Kladiváři se mohou těšit na semifinále Evropské ligy, kde narazí na Eintracht Frankfurt, který překvapivě vyřadil Barcelonu.

Zdroj: Sport.cz

Jak to bude s Lewou? Nagelsmann má jasno!