Arsenal se v létě plácne přes kapsu. Na vytoužené tři tváře má padnout rovnou 180 milionů liber

Jedno přestupové okno teprve před pár dny skončilo, přesto se už spekuluje o tom, které hráčské změny proběhnou po konci této sezóny. V táboře Arsenalu mají dokonce dát do kupy rovnou 180 milionů liber, aby do svých řad přivedli trojitou čerstvou krev.

Arsenal se v létě plácne přes kapsu. Na vytoužené tři tváře má padnout rovnou 180 milionů liber

Během ledna se toho v Londýně příliš neudálo, tedy směrem dovnitř, zatímco Gunners opustil gabonský útočník Aubameyang. Do Barcelony šel zadarmo, navíc se Arsenal potýká s nedostatkem síly v útoku.

Arsenal byl silně spojován s příchodem Vlahoviče, ale dvaadvacetiletý srbský kanonýr vyslyšel volání z Juventusu. Zájem bylo získat také nového záložníka, ale nakonec se tak nestalo. Skromné zimní okno má tak vystřídat masivní zbrojení během léta.

Na Emirates Stadium chtějí přivést švédského střelce Alexandera Isaka, kterému se v této sezóně daří v barvách Realu Sociedad. Dalším střelcem by mohl být Dominic Calvert-Lewin z Evertonu a záložní řada má být posílena o Rubena Nevese z Wolves. Jak již bylo zmíněno, jejich cena by měla být dohromady 180 milionů liber.

Zdroj: thesun.co.uk