TOP 5 nejhodnotnějších hráčů West Hamu United? Coufalovi s Králem chybí do první pětky opravdu hodně...

Momentálně pátý tým Premier League je v Česku hodně sledován jak díky tomu, že má aktuálně na soupisce hned tři české reprezentanty, tak kvůli skutečnosti, že do jeho majetkových struktur vstoupil před pár měsíci Daniel Křetínský.

TOP 5 nejhodnotnějších hráčů West Hamu United? Coufalovi s Králem chybí do první pětky opravdu hodně...

Pojďte se společně s námi podívat na pět nejhodnotnějších hráčských es, které má aktuálně skotský manažer David Moyes v Londýně k dispozici.

Čelo žebříčku bezpečně okupuje třiadvacetiletý reprezentant Albionu Declan Rice, který je odchovancem kladivářů a v klubu má momentálně kontrakt až do léta 2024. Specializovaný server transfermarkt.com uvádí u jeho jména odhadovanou tržní cenu 75 milionů eur.

Hned druhá pozice náleží o tři roky staršímu kapitánovi českého národního mužstva Tomáši Součkovi, jenž má stejně dlouhý kontrakt jako jeho kolega za záložní řady Rice. Ještě před necelými pěti lety měl mimochodem "Suk" cenu 1,25 milionu eur.

Třetí příčka patří pětadvacetiletému křídelníkovi Jarrodu Bowenovi, (35 milionů eur) který má za sebou minulost v Hullu City a West Ham ho má pojištěného až do června 2025.

Čtvrtým a pátým nejdražším článkem soupisky pak jsou obránce Kurt Zouma (32 milionů eur) a chorvatský útočící záložník Nikola Vlasič (27 milionů eur), jehož si celek z britské metropole pořídil z CSKA Moskva a zavázal si ho až do 30. června 2026.

Alexe Král (8 milionů eur) či Vladimír Coufal, jenž stojí stejně jako Michail Antonio či Alphonse Areola 12 milionů eur, jsou pak klubové TOP 5 samozřejmě hodně vzdáleni.

Nejcennější hráči kladivářů:

(v milionech eur)

1. Declan Rice - 75
2. Tomáš Souček - 45
3. Jarrod Bowen - 35
4. Kurt Zouma - 32
5. Nikola Vlasič - 27

Přestupní období v Anglii? Lepší show než řada zápasů

Zdroj: transfermarkt.com