Nová adresa Vlahoviče? Bývalé útočiště Ronalda ve stejné čtvrti, jakou okupovali i Cannavaro a Zidane

Luxusní turínská vila, v níž pobýval během své tříleté mise na severu Apeninského poloostrova slovutný Cristiano Ronaldo, je po pár měsících opět obsazena.

Nová adresa Vlahoviče? Bývalé útočiště Ronalda ve stejné čtvrti, jakou okupovali i Cannavaro a Zidane

Novým nájemníkem lukrativní čtvrti Corso Picco, která se nachází nedaleko historického centra Turína, se stala čerstvá ofenzivní posila Bianconeri Dušan Vlahovič.

Už v minulosti bydleli v dotyčné oblasti někdejší hvězdy staré dámy se světovými tituly Fabio Cannavaro nebo Zinedine Zidane.

Na bývalého snajpra Partizanu Bělehrad a Fiorentiny, za níž nasázel v tomto ročníku Serie A úctyhodných 17 branek, čeká třípatrový dům s rozlohou 1000 metrů čtverečních.

Jeho součástí je šest ložnic se stejným počtem koupelen, náramný výhled na město a v neposlední řadě také zahrada čítající 300 metrů čtverečních.

V přízemí bude mít garáž, wellness se saunou a krytým bazénem či dvojicí kompletně zařízených pokojů pro hosty. V prvním patře se nalézá kuchyň, velký obývající pokoj s jídelnou a panoramatickým výhledem na Turín. Nahoře pak jeho nové zázemí nabízí ložnice a hlavní apartmán.

Čerstvě dvaadvacetiletý srbský reprezentant se upsal Juve až do 30. června 2026 a pakliže si nepořídí nic vlastního, v následujících letech se bude pohybovat ve stejných prostorech jako CR7.

Za šestatřicetinásobného držitele Scudetta by měl nový svěřenec Maxe Allegriho debutovat už první únorovou neděli v domácím souboji s Veronou.

TOP 5 nejhodnotnějších hráčů West Hamu United? Coufalovi s Králem chybí do první pětky opravdu hodně...

Zdroj: sport.sk