Velkolepě hrající Rice: Působíme ve výjimečném prostředí. Každé ráno se probouzíme s obrovskou touhou po dalším tréninku

West Ham United aktuálně šlape a táhnout ho kromě českých reprezentantů pomáhá i dvaadvacetiletý anglický reprezentant Declan Rice.

Velkolepě hrající Rice: Působíme ve výjimečném prostředí. Každé ráno se probouzíme s obrovskou touhou po dalším tréninku

"Hraje prostě velkolepě a připomínám, že je mu stále jen dvaadvacet let," připomněl dlouholetý komentátor ostrovního dění Gary Lineker, jehož slova vyšla na aktualne.cz.

Sám odchovanec Kladivářů, jenž už v Premier League dávno pokořil hranici 100 startů, si momentální jízdu svého srdečního klubu užívá...

"Náš kolektiv je teď opravdu speciální. Působíme ve výjimečném prostředí. Každé ráno se probouzíme s obrovskou touhou po dalším tréninku. Jsme nadšení," přidal na aktualne.cz svěřenec manažera Davida Moyese, jehož přestupová suma by se mohla v zimě či příští léto pohybovat klidně i okolo 100 milionů liber.

Kromě Aston Villy nedávno West Ham pokořil například Manchester City, Tottenham, Genk i Everton a současný pobyt v anglické TOP 4 je zcela zasloužený.

"Jsme na děleném třetím místě. Lidé se před sezonou hodně ptali, zda to můžeme dokázat znovu. Ukázali jsme, že ano. Ale musíme pokračovat. Tohle musí být náš standard. Nesmíme polevit, pokud chceme být velkým týmem," zakončil kolega Krále, Antonia, Zoumy a spol.

Podcast: Vážná konkurence pro Coufala. Kým nahradit Solskjaera? A škodí Ronaldo United?

Zdroj: aktualne.cz