Chelsea zvýšila náskok v čele tabulky. Tak se zase uklidníme, neslavíme výsledky ostatních, mírní optimismus Tuchel

Londýnská Chelsea využila zaváhání Liverpoolu a Manchesteru City, od kterých se po výhře 3:0 nad Newcastlem odpoutala v čele tabulky Premier League o tři body před týmem z Anfield Road a o pět před Citizens.

Chelsea zvýšila náskok v čele tabulky. Tak se zase uklidníme, neslavíme výsledky ostatních, mírní optimismus Tuchel

Lodivod „Blues“ mírní přehnaný optimismus. „Tak se zase uklidníme! Neslavíme výsledky ostatních. V této lize můžete prohrát kdykoliv. Do konce sezony je ještě daleko a my se soustředíme pouze sami na sebe. Nepřijde mi správné těšit se z výsledku ostatních. Co se stane, stane se. Důležitější je, že jsme odehráli dobrý zápas a odcházíme s výsledkem, který jsme chtěli,“ komentoval po zápase německý trenér, jehož slova zveřejnil web sport.aktuality.sk.

S výkonem svých svěřenců byl Tuchel velmi spokojen.  „Předvedli jsme velmi dominantní výkon. Museli jsme být trpěliví. Bylo to náročné, jelikož zápas doprovázelo spoustu přerušování, soupeř zdržoval hru a snažil se nám přerušit rytmus. Pokud jste jediným týmem, který je zodpovědný za intenzitu a rytmus hry, není to snadné,“ hodnotil v pozápasovém rozhovoru, jehož slova nabídla facebookový profil FC Chelsea CZ/SK (aktuální informace).

„Hodně jsme spoléhali na dobrou strukturu napadání po ztrátě míče a na zvyšování rizika okolo pokutového území po získání míče. Náš výkon při hře bez míče byl dnes naprosto výborný a klíčový k zisku tří bodů,“ následně dodal.

Zdroj: sport.aktuality.sk, chelseafc.com, facebook.com/stamfordbridge1905