Podcast: Vážná konkurence pro Coufala. Kým nahradit Solskjaera? A škodí Ronaldo United?

Ostudný debakl United, nový soupeř Vladimíra Coufala ve West Hamu či gólová exhibice Chelsea. To jsou témata nové epizody Kontrapresinku, podcastu o Premier League.

Podcast: Vážná konkurence pro Coufala. Kým nahradit Solskjaera? A škodí Ronaldo United?

Prohra 0:5 a mohlo být hůř. United derby s Liverpoolem nezvládli herně ani výsledkově. Není tedy divu, že se spekuluje o budoucnosti Oleho Gunnara Solskjaera. Je to celé jeho chyba? A kdo by ho měl na lavičce nahradit?

Kritiku sklízí i Cristiano Ronaldo. Legendární forvard je laxní při bránění i při presinku a dle mnohých expertů jeho příchod do klubu úplně smysl nedával. Jak kompenzovat Ronaldovy slabiny?

Vrásky se teď dělají i Vladimíru Coufalovi. Český pravý bek ve službách West Hamu má nyní v Londýně konkurenci v podobě Bena Johnsona. Mladý talent zazářil proti Tottenhamu a fanoušci ho chtějí v sestavě i nadále. Bude mít Coufal problémy se do základu vrátit?

Řeč přišla i na sedmigólový výprask Norwiche od Chelsea a podivný styl, kterým se ligový novic v soutěži prezentuje. Probereme i hru Arsenalu se dvěma hroty či na první pohled nevýrazného Kaie Havertze.

Fotbalový podcast Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.