Zapomeňte na Rice, Tottenham by se měl obávat Součka a Fornalse, West Ham má skvělé jádro sestavy, zní z ostrovů

Kromě šlágru kola mezi Manchesterem United a Liverpoolem budou fanoušci netrpělivě sledovat i londýnské derby, kde se střetne Tottenham s West Hamem.

Zapomeňte na Rice, Tottenham by se měl obávat Součka a Fornalse, West Ham má skvělé jádro sestavy, zní z ostrovů

Kladivářům se v minulé sezoně podařilo po dlouhých 35 letech skončit v tabulce před Arsenalem i Tottenhamem. „Dokázali jsme to, ale chceme to dokázat zase. Chceme konzistenci, chceme se znovu kvalifikovat do evropských pohárů. Ale bude to samozřejmě velmi obtížný úkol,“ sdělil skotský trenér Moyes, jehož slova zveřejnil server aktualne.cz.

Na britských ostrovech se mluví před duelem nejvíce o Tomáši Součkovi a Pablu Fornalsovi. Football Insider píše: „Zapomeňte na Rice, Tottenham se obává dvou neuvěřitelných hráčů West Hamu.“

„Souček se v záloze nikdy nezastaví. Nikdy mu nedojde energie. Je jedním z hráčů, kterého musíme vynulovat, abychom měli naději na dobrý výsledek. Další takový je Fornals, má úžasnou sezonu. Tihle hráči dokážou nadělat vážné škody,“ říká novinář John Wenham.

Z „Kladivářů“ má respekt i trenér Spurs. „Mají skvělý tým, jádro jejich sestavy je velmi silné, Moyes dělá fantastickou práci a pro nás to bude složitý duel,“ citoval web aktualne.cz slova trenéra Nuna Espirita Santa.

Zdroj: aktualne.cz, footballinsider247.com