TOP 25 nejštědřeji placených hráčů, kterými se může pochlubit Premier League

Nejlépe vydělávajícím hráčem Premier League je podle informací portálu aktualne.cz belgický záložník ve službách Manchesteru City Kevin de Bruyne, jemuž na Etihad Stadium ročně připluje na účet v přepočtu 470 milionů korun, čili téměř půl miliardy. A to do toho ještě prosím pěkně nejsou započítány příjmy z reklama  dalších marketingových aktivit. V jakých sférách se tedy pohybují mzdy těch nejštědřeji placených borců nejvyšší anglické soutěže?

5. Anthony Martial (Manchester United) - 367 000 000 korun ročně

Francouz má v divadle snů vskutku luxusní podmínky. Tím spíš, že výkonnostně to v posledních dvou třech letech nebylo ono.

4. Mesut Özil (Arsenal) - 394 000 000 milionů ročně

V Arsenalu je na samotném vrcholu. To vše i přesto, že už je nejméně rok spojován s odchodem a že v novém ročníku zatím nehraje. Na podmínky si však stěžovat nemůže.

3. Paul Pogba (Manchester United) - 425 000 000 korun ročně

V Manchesteru se čeká na opravdu zářivou sezonu a konstantní výkony, v Juventusu byl totiž vidět ještě více.

2. Alexis Sánchez (Manchester United) - 462 000 000 korun ročně

Jasný propadák a jeden z nejhorších přestupů United v poslední dekádě. Chilan navíc velmi brzy z Premier League zmizí a štěstí by měl zkoušet v Serii A, v níž si v letech 2008 - 2011 udělal jméno v Udinese.

1. Kevin de Bruyne (Manchester City) - 470 000 000 korun ročně

Nečekaná první pozice? Možná, ovšem když je současný kapitán Citizens zdravý, je nezpochybnitelnou oporou, které nechybí produktivita. V posledníd době byl přibržděn dvěma zraněními kolena.