Přestupová bomba! Libereckého Oscara chce Manchester City

Podle informací serveru iSport.cz má o libereckého záložníka Oscara Dorleyho vážný zájem věhlasný Manchester City. Jednadvacetiletý Libérijec zaujal svými výkony Spartu i Slavii, nyní to však vypadá, že zamíří právě do severoanglického Manchesteru. Transfermarkt odhaduje jeho aktuální hodnotu na jeden milion eur.

Přestupová bomba! Libereckého Oscara chce Manchester City

Oscar Dorley má za seboudvě sezóny ve Slovanu Liberec a nyní začal svou třetí. Dohromady zasáhl do jednačtyřiceti zápasů, v nichž se dvakrát dokázal střelecky prosadit. Oscar nastupuje především jako klasický střední záložník, může však hrát i ofenzivní zálohu. Pro City by to samozřejmě nebyla posila pro současný první tým, klub by si chtěl Oscara zajistit především jako investici do budoucnosti.

Případný přestup však musí být dotažen do tohoto čtvrtka, a to z důvodu zavření přestupového okna v anglické Premier League. Oscar by tedy s největší pravděpodobností působil v týmu City do 23 let, protože by mu klub za tak krátkou dobu jen těžko hledal lokalitu na hostování.

Za rodnou Libérii si doposud Oscar Dorley připsal jedenáct startů, ve kterých nevstřelil žádný gól. Převážná část jeho startů za národní tým byla v kvalifikaci o Africký pohár národů.