Silva prozrazuje, co bude dělat po odchodu z Manchesteru City. Má vysněnou destinaci, ale...

Kariéra třiatřicetiletého kapitána Manchesteru City Davida Silvy se pomalu chýlí ke konci. Už loni skončil s reprezentací a oznámil, že příští rok po deseti letech opustí Manchester City. S fotbalem ale nadobro seknout neplánuje.

Silva prozrazuje, co bude dělat po odchodu z Manchesteru City. Má vysněnou destinaci, ale...

Silvovi bude za rok 34 let, což je v dnešní době ideální věk na to odejít někam do Číny, Spojených států či arabského světa vydělávat velké peníze a prodat v těchto exotických zemích své exotické jméno. Na to se ale španělský záložník necítí. "Do Číny nepůjdu," ujišťuje veřejnost.

Za Silvu si už Guardiola shání v předstihu náhradu. S příchodem na Etihad Stadium je spojován především jeho krajan Isco z Realu Madrid, Silva ale ještě rok v Manchesteru vydrží. Poté se rozhodne, co dál. "Rád bych si zahrál v Las Palmas," překvapuje ofenzivní záložník.

"Záleží hlavně na moji rodině, kam se nám bude chtít. Ale necítím se na to, abych hrál někde ve druhé lize, pokud zde Las Palmas bude působit. Zatím nevím, za jaký klub budu hrát," přiznává několikanásobný vítěz Premier League. "Stejně nakonec o všem rozhodne moje přítelkyně," dodal Silva. Zda přestoupí do Las Palmas tak není jasné a nad jeho budoucností tak visí otazník...