Manchester City už ví, na kolik ho vyjde Guardiolův cíl ze San Bernabéua

Úřadující anglický šampion z manchesterského Etihad Stadium je připraven obnovit svůj dlouhodobý zájem o záložníka španělské reprezentace a Realu Madrid Isca.

Manchester City už ví, na kolik ho vyjde Guardiolův cíl ze San Bernabéua

Španělský list Marca uvedl, že ačkoliv už na San Bernabéu opět velí Zinedine Zidane, bývalá hvězda Málagy či Valencie, jež má za sebou v Madridu šest sezon, se může ocitnout na letním trhu.

Podle expertů za to může slabší herní vytížení, které bylo nejslabší za celou jeho éru a činilo jen 1186 minut čistého času, o což se postaralo jedenáct pobytů v základní sestavě a šestnáct příchodů v roli žolíka.

Los Blancos už totiž letos v létě vynaložili na posily více než 300 milionů eur a ve španělské metropoli to budou muset vyvážit několika prodeji...

Mezi hráče, kteří mají být k dispozici, patří právě i sedmadvacetiletý Isco, který dostane zelenou v případě, že se nějaký zájemce zaváže složit na pomyslné dřevo 80 milionů eur.

Manažer Citizens Pep Guardiola pozorně sleduje situaci Isca již 18 měsíců a nyní je připraven přivést ho na modrou stranu Manchesteru.

V kolegovi Benzemy, Ramose, Courtoise a spol. totiž vidí eventuálního nástupce dalšího Španěla Davida Silvy, který opustí klub na konci příští sezony.