Zdá se, že je hotovo! De Ligt odmítl nabídky Realu, United či PSG a místo toho okusí plody italské soutěže

O Matthijsi De Ligtovi se říká, že to je nejnadanější mladý obránce, který se momentálně na trávnících pohybuje, a proto bylo jen otázkou času, než ho někdo ukořistí. Veškeré spekulace nás přitom vedly do Francie, Anglie či Španělska, avšak skutečnost se zdá být nakonec zcela odlišná.

Zdá se, že je hotovo! De Ligt odmítl nabídky Realu, United či PSG a místo toho okusí plody italské soutěže

Kdo by se měl brzy už oficiálně radovat, to je italský vládce Juventus, který vyhrál osm titulů v řadě. Ve svých řadách má spoustu zkušeností, ovšem ty jako všude jinde potřebují po čase doplnit o hladovou mladou krev.

S náhlou zprávou ohledně přestupu přišel jako první Di Marzio, jehož následně podpořil The Telegraph a v neposlední řadě také důvěryhodná stanice Sky Sports. Sám klub tuto informací zatím nepotvrdil, ale očekávejme, že tak učiní co nevidět.

Celková cena přestupu by se měla pohybovat okolo 62 milionů liber, což je na dnešní poměry velice přijatelná částka, uvážíme-li, že po takovém Manchesteru United nebo PSG se chtělo o téměř 30 milionů více.

Matthijs De Ligt nebude jedinou posilou, kterou Stará dáma oznámí. Dle stejných zdrojů se k italskému mistrovi připojí také záložník Adrien Rabiot, který do Turína zamíří jako volný hráč z Parku princů.

Závěrem zbývá podotknout, že Juventus nemá příliš peněz na rozdávání, tudíž tento přestup s největší pravděpodobností ukončí honbu za Paulem Pogbou, za něhož United chtějí přes sto milionů liber. Jedná se o tak velkou částku, kterou se zdráhá zaplatit i Real Madrid, a tak je možné, že Paul i přes své řeči o odchodu v Anglii nakonec zůstane.