Vyhoďte je! Fanoušci United žádají hlavy svých hráčů za řádění, které předvedli v luxusním hotelu

Na hřišti se moc nepředvedli, a tak se rozhodli, že se vyřádí alespoň na své dovolené. Mladí hráči jindy slavného Manchesteru United se při ubytování v luxusním pokoji hotelu na Miami postarali o „šok“, za nějž žádají (nejen) fanoušci Rudých ďáblů jejich hlavy.

Vyhoďte je! Fanoušci United žádají hlavy svých hráčů za řádění, které předvedli v luxusním hotelu

„Tak v tomhle pokoji se stalo fakt hodně nechutností. Hodně zku*****ch nechutností!“ natáčel se záložník Jessé Lingard hodnotíc noční řádění sebe a svých kolegů z týmu.

Nepořádek zobrazený na videu by byl jen jedním z mála problémů, do jakých se skupinka hráčů z družiny Oleho Gunnara Solskjaera dostala. Dle svědectví z hotelu si mladíci do pokoje pozvali i prostitutky.

„Na tenhle pokoj budeme mít opravdu hodně vzpomínek. Bylo to velice emocionální,“ pravil šestadvacetiletý odchovanec Rudých ďáblů, který pak zamířil do pokoje Rashforda, kde okomentoval „zku****ý“ pohled z okna, načež se vydal do dalšího pokoje, kde zachytil kolegu při aktu s polštářem. „Nandej mu to!“ křičel, přičemž dodával: „Nejspíš tam má poměr se svou rukou.“    

Video, které patrně nemělo spatřit světlo světa, se nakonec stalo velice populární, v rámci čehož jsou teď United pochopitelně terčem posměchu.

„Stát se tohle za Fergusona, už dávno z klubu letí!“ vyjádřil svůj názor Ian Holloway, bývalý trenér QPR. „Jestli takhle veřejně pošpiníte hodnoty klubu, nemáte v něm co dělat. Minimálně Lingard by za tohle měl být vyhozen,“ pokračoval.

Uniklé záběry již vidělo i vedení United, a to včetně Solskjaera, s jehož názorem zatím veřejnost obeznámena nebyla. Údajně je na hráče naštvaný a hodlá jim za jejich chování řádně domluvit. Výjimkou nebudou ani pokuty. Zdali to půjde dál, to se dozvíme později.