Jaký je plán B pro Real, když nevyjde Pogba?

Real Madrid po zpackané sezoně renovuje kádr. To má na starosti staronový kouč bílého baletu Zinedine Zidane. Ten už na San Bernabéu přivedl celou řadu borců včetně hvězdného Edena Hazarda. Stále však nemá dost a chce posílit střed zálohy. Mluví se o Paulu Pogbovi, ale co když to nevyjde? Zde je plán B.

Jaký je plán B pro Real, když nevyjde Pogba?

Pogba je sice v hledáčku Realu dlouhodobě, ale v poslední době se o jeho přesunu začíná pochybovat i v Madridu. Ne všichni si totiž myslí, že by byl vhodnou akvizicí pro královský klub.

Kdyby to nakonec nedopadlo, přicházel by do úvahy Donny van de Beek. Další obrovský talent amsterdamského celku, který za sebou má famózní sezonu završenou mistrovským titulem a účastí v semifinále Ligy mistrů.

Frankie de Jong si to v lednu namířil do Barcelony, Matthijs de Ligt je zase blízko přesunu do Juventusu a Van de Beek je dalším na seznamu. Dvaadvacetiletý záložník by mohl od příští sezony oblékat dres Los Blancos.

Manchester United chce za Pogbu 160 milionů eur, což v kombinaci s tím, že si vedení Realu není správností jeho příchodu stoprocentně jisté, značí velkou překážku. Bílý balet za posily už utratil 300 milionů eur, když přivedl Edera Militaoa, Rodryga, Ferlanda Mendyho, Luku Joviče a Edena Hazarda. Ale stále nemá dost.

Van de Beek by vyšel výrazně levněji než někdejší opora Juventusu. Nizozemský celek požaduje za svou oporu „pouze“ 60 milionů eur. V uplynulé sezoně dal ve 28 ligových startech 9 branek a přidal 10 asistencí. Bude za pár týdnů zářit v LaLize?