Dybala Pochettinovi nestačí. Je v kontaktu i s hvězdou Barcelony...

Tottenham za poslední roky posiloval svůj kádr jen velmi málo, přesto se ale dostal do finále Ligy mistrů, kde ovšem podlehl Liverpoolu. To však Spurs nestačí a po Tanguyovi Ndombelém se Kohouti zajímají i o dvě fotbalové superstars, jejichž angažování na Tottenham Hotspur Stadium je naprosto reálné.

Dybala Pochettinovi nestačí. Je v kontaktu i s hvězdou Barcelony...

Mnohá média hovoří o tom, že se už Tottenham dohodl s Juventusem na přestupu Paula Dybaly za 70 milionů euro, jeho transfer do Londýna už je velmi pravděpodobný. Ani drahý záložník Lyonu Tanguy Ndombelé a Paulo Dybala by ale trenérovi Pochettinovi nejspíše neměli stačit.

Ve hře je totiž zisk hvězdy, která už v Premier League zkušenosti má. A to ne ledajaké. Řeč je totiž o Philippe Coutinhovi. Ten několik let zářil v dresu Liverpoolu, v lednu 2018 ale zamířil do Barcelony, kde sice jeho tým vítězí, sám hráč se ale individuálně trápí a příchod Antoine Griezmanna a možné angažování Neymara hráče doslova z Camp Nou vyhání.

Jakékoliv angažmá v Premier League mimo Liverpool by pro ofenzivního záložníka bylo kontroverzní, Jürgen Klopp se ale nechal slyšet, že o hráče už zájem nemá. Spekulovalo se dlouho i o transferu do Chelsea a Manchesteru United, z toho však sešlo a pravděpodobně se nic takového nestane. Jenže ozvaly se další dva týmy z anglické ligy.

Favoritem na zisk Coutinha je momentálně Arsenal. Nicméně už několik dnů se nic neděje a do hry stihl vstoupit právě Tottenham, odvěký rival Gunners. Spurs hodlají jednat a někdejší hvězdu Liverpoolu musí přivést do 18 hodin, neboť v Premier League končí přestupové období.