Icardi? Nový trenér Juve by raději v Turíně upřednostnil brazilského střelce Manchesteru City

Na turínském Juventus Stadium se uvažuje nad možnou nabídkou pro perspektivního brazilského reprezentanta ve službách Manchesteru City Gabriela Jesuse.

Icardi? Nový trenér Juve by raději v Turíně upřednostnil brazilského střelce Manchesteru City

Na RAI Sport zaznělo, že šéf Staré dámy Fabio Paratici se potkal s novým trenérm Bianconeri Mauriziem Sarri, aby společně projednali nejbližší transferovou politiku.

A v rozhovorech mezi důležitými postavami Juve by měl figurovat právě i mladý Kanárek s čerstvým titulem z turnaje Copa América, jenž vstřelil za dva a půl roku v anglické lize 27 branek.

Úřadující šampion Serie A měl jednat s Argentincem Maurem Icardim z Interu Milán, ovšem bývalý manažer Chelsea a Neapole považuje za lepší variantu muže, jenž přišel do klubu v úvodu roku 2017 za 32 milionů eur.

Trenérský nástupce Maxe Allegriho je přesvědčen o tom, že současný svěřenec Josepa Guardioly, jenž momentálně po velmi dlouhé sezoně čerpá dovolenou, bude v budoucnu lepším ofenzivním partnerem pro Cristiana Ronalda.

Ostrovní tisk má za to, že je dvaadvacetiletý hráč s minulostí v Palmeiras na Etihad Stadium nespokojený. Na modré straně města je totiž až jasnou druhou volbou za Sergiem Agüerem.