TOP 25 nejštědřeji placených hráčů, kterými se může pochlubit Premier League

Nejlépe vydělávajícím hráčem Premier League je podle informací portálu aktualne.cz belgický záložník ve službách Manchesteru City Kevin de Bruyne, jemuž na Etihad Stadium ročně připluje na účet v přepočtu 470 milionů korun, čili téměř půl miliardy. A to do toho ještě prosím pěkně nejsou započítány příjmy z reklama  dalších marketingových aktivit. V jakých sférách se tedy pohybují mzdy těch nejštědřeji placených borců nejvyšší anglické soutěže?

20. Son Hjong-min (Tottenham) - 205 000 000 korun ročně

Korejská hvězda je jediným asijským zástupcem, který se vlezl do seznamu pohádkově placených.

19. Henrik Mchitarjan (Arsenal) - 220 000 000 korun ročně

Arménský reprezentant s dortmundskou minulostí už se neměl vyloženě špatně ani v Manchesteru United. Na Emirates Stadium jen pokračuje s pěknou smlouvou.

18. Fernandinho (Manchester City) - 220 000 000 korun ročně

Nenápadný, ale spolehlivý Brazilec už má na krku čtyřiatřicet křížků a v Anglii začíná svou sedmou sezonu. V barvách Citizens před sebou může mít poslední rok.

17. Raheem Sterling (Manchester City) - 220 000 000 korun ročně

Vzhledem ke statusu opory by mohl být v hierarchii Guardiolova hvězdného souboru ještě o něco výše. Vylepšené podmínky zřejmě přijdou až s novou smlouvou.

16. Kepa Arrizabalaga (Chelsea) - 220 000 000 korun ročně

Kepa je aktuálně nejdražším gólmanem planety a spolu s Davidem de Grou jediným brankářem v celém žebříčku. Na Stamford Bridge se opravdu nemá špatně.