TOP 25 nejštědřeji placených hráčů, kterými se může pochlubit Premier League

Nejlépe vydělávajícím hráčem Premier League je podle informací portálu aktualne.cz belgický záložník ve službách Manchesteru City Kevin de Bruyne, jemuž na Etihad Stadium ročně připluje na účet v přepočtu 470 milionů korun, čili téměř půl miliardy. A to do toho ještě prosím pěkně nejsou započítány příjmy z reklama  dalších marketingových aktivit. V jakých sférách se tedy pohybují mzdy těch nejštědřeji placených borců nejvyšší anglické soutěže?

15. N´Golo Kante (Chelsea) - 220 000 000 korun ročně

Někdejší pracovitá hvězda Leicesteru není nejlépe placeným hráčem Blues. V londýnské kabině někdo pobírá ještě vyšší plat...

14. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) - 231 000 000 korun ročně

Rychlonožkovi gólově vyšla už minulá sezona Premier League a skvěle vstoupil i do nového ročníku, v němž rozhodl obě úvodní kola. Zasloužená gáže.

13. David Silva (Manchester City) - 235 000 000 korun ročně

Velezkušený španělský špílmachr je druhým nejlépe placeným fotbalistou v šatně movitého Manchesteru City.

12. Virgil van Dijk (FC Liverpool) - 242 000 000 korun ročně

Defenzivně laděný Nizozemec by zvolen nejlepším hráčem minulého ročníku Premier League a i vzhledem k nominace do užšího výběru na Zlatý míč se jeho plat nezpochybňuje.

11. Roberto Firmino (FC Liverpool) - 264 000 000 korun ročně

Firmino možná není marketingově zdatný jeho jeho ofenzivní kolegové a konkurenci, nicméně i on si umí vyjednat krásné osobní podmínky. Stejné finance bral mimochodem na Old Trafford také Romelu Lukaku, jenž už figuruje na výplatní pásce Interu.