Zůstat v Itálii. Icardi už prý má nové působiště

Argentinský útočník Mauro Icardi, jenž se s vedením Interu Milán oboustranně dohodl, že bude lepší když z klubu odejde, už prý zná jméno svého nového působiště. Neapol za něj Interu nabídl podle deníku La Gazzetta dello Sport 65 milionů eur a svého útočníka Arkadiusze Milika. Milánský klub se chystá nabídku přijmout.

Zůstat v Itálii. Icardi už prý má nové působiště

Icardi i jeho agent jsou přestupu do Neapoli nakloněni a pokud nedojde k nějakému zvratu při dohodě o smlouvě, zamíří Icardi ještě před koncem tohoto přestupového období na jih Itálie. A proč už Inter Icardiho nechce, když v klubu nastřílel během šesti sezón 111 gólů v italské Serii A?

Důvodů je více. Icardi se dostal do křížku s fanoušky Interu, když na konci roku 2016 vydal knížku Sempre Avanti, v níž skalní příznivce Nerrazurri ostře kritizoval. To nejhorší se však stalo v únoru tohoto roku. Icardiho manželka Wanda Nara dlouhodobě kritizovala vedení Interu a Icardimu byla za trest sebrána kapitánská páska, kterou dostal brankář Samir Handanovič. Icardi protestoval a následující den odmítl nastoupit k zápasu Evropské ligy proti Rapidu Vídeň.

Tím si Icardi podepsal ortel smrti nejen u fanoušků, ale už i u vedení Interu. Od té doby se Icardi objevil na hřišti až po skoro dvou měsících proti Janovu. Na začátku srpna bylo oznámeno, že "jeho" devítku na dresu dostane nově příchozí Lukaku a že si Icardi intenzivně hledá nové působiště.