Žádný Sané, Bayern se dohodl na příchodu žádaného hráče Interu

V podstatě celý červenec se spekulovalo o zájmu Bayernu Mnichov o německého křídelníka Manchesteru City Leroye Saného. Těmto spekulacím je však konec, Sané si poranil křížové vazy a bude muset na operaci, která ho vyřadí na delší dobu ze hry. Místo toho si ale Bayern vyhlédl jiného žádaného hráče, a sice v Itálii a není jím nikdo jiný než křídelník Interu Milán Ivan Perišič.

Žádný Sané, Bayern se dohodl na příchodu žádaného hráče Interu

Bayernu pomohlo, že v Anglii už se přestupové okno zavřelo. O Perišiče jevil totiž dlouhodobý zájem také Manchester United, ten už ho však přivést nestihne a Bayern má čas až do konce srpna. Třicetiletý Perišič byl v posledních letech jednou z ústředních postav milánského Interu, se kterým se už údajně Bayern dohodl na hostování s opcí.

Podle serveru FedeNerazzurra.com se Bayern s Interem dohodl na ročním hostování s opcí 30 milionů eur, kterou je v přípradě dobré aklimatizace hráče připraven uplatnit. Teď už jen zbývá souhlas hráče a agenta a v odchodu do Mnichova už Perišičovi nic nebrání.

Perišič je součástí mimořádné chorvatské generace, která dokázala získat stříbrné medaile na loňském mistrovství světa v Rusku. V Interu Perišič působí od roku 2015, kdy přišel za 16 milionů eur z německého Wolfsburgu. Doposud odehrál Perišič za Inter 163 zápasů, ve kterých vstřelil 40 gólů.