Nainggolan po roce opustí Inter. Jeho návrat je blízko, radují se jeho bývalí zaměstnavatelé

Radja Nainggolan je kontroverzní fotbalista. Kouří, odmítl přestup do Chelsea, protože v Londýně prší, už ve třiceti letech ukončil reprezentační kariéru. Nyní má po roce opustit Inter Milán a vrátit se na dobře známé místo.

Nainggolan po roce opustí Inter. Jeho návrat je blízko, radují se jeho bývalí zaměstnavatelé

Belgický reprezentant se už v mládí vydal hrát fotbal do Itálie a to mu vydrželo až dodnes. A ani se to v nejbližší době nezmění. Čtyři roky hrál za Piacenzu, čtyři roky za Cagliari, čtyři roky za AS Řím a poslední sezónu strávil v Interu Milán. Trenér Antonio Conte s ním už ale pro příští sezónu nepočítá a je téměř jisté, že Nerazzuri opustí.

Námluvy s hráčem už má Cagliari. Tým z ostrova Sardinie, za který už Nainggolan čtyři roky jako mladík hrál. Tam jsou pochopitelně z jeho příchodu nadšení. Na takové hvězdy tam nejsou zvyklí a i přesto, že v Interu na své výkony z Říma nenavázal se na něj těší. Bude to bez pochyby jejich nejlepší hráč.

Prezident klubu se na belgického exreprezentanta mimořádně těší. "Nejhezčí přestup do našeho klubu," raduje se. "Moc se na něj těšíme. Potkali jsme se už v Miláně a je otevřený návratu na Sardinii. Je to hráč, který náš klub zvedne," těší se na Nainggolana Tommasso Giulini, šéf Cagliari Calcio.