Inter stále řeší svůj útok: Jak v tom celém figuruje Lukaku, Icardi, Perišič, Aubameyang či Džeko?

Kolem útoku Interu Milán se toho napsalo v uplynulých týdnech nemálo a vše nasvědčuje tomu, že jasno v nejbližší době ještě nebude. Nový kouč tradičního italského klubu Antonio Conte má jasno, koho by na hrotu rád viděl, ale jednání jsou zdlouhavá a řeší se i možné alternativy. Jak to tedy vypadá na San Siru a kdo by měl být hlavní palebnou silou Nerazzurri?

Inter stále řeší svůj útok: Jak v tom celém figuruje Lukaku, Icardi, Perišič, Aubameyang či Džeko?

Jasnou prioritou je příchod Romela Lukaka z Manchesteru United.  Belgický útočník je předmětem zájmu již od samého počátku, ale jednání váznou. Je to i neochotou Intru platit tak velkou sumu, kterou si Rudí ďáblové diktují. 80 milionů liber se zdá být účastníkovi Serie A příliš.

Původně chtěli Nerazzurri poslat opačným směrem Nainggolana s Icardim, ale na Old Trafford dali jasně najevo, že toto zboží je příliš neláká. Výhodou je, že o argentinského útočníka má zájem Juventus a  do pokladny by mohlo připlout až 60 milionů eur. Nainnggolan by pak mohl podle CalcioMercato zamířit do Cagliari.

Na San Siru ale zkoušeli nabídnout na Ostrovy i Ivana Perišiče s lehkým doplatkem, což se nešlo také s pochopením na druhé straně. I proto už Inter řeší možné alternativy. Jednou z nich je příchod Edina Džeka z AS Řím. Nerazzurri nabízí 15 milionů eur, ale Římané požadují ještě o pět více. Ve hře byl také Pierre Emerick-Aubameyang, ale Arsenal se jej vzdávat nechce, ačkoliv byl opět nabízen druhým směrem Icardi s doplatkem.