Vyfoukne Juventus Interu Lukaka? Sarri podal Rudým ďáblům nabídku, která se neodmítá

Kauza ohledně transferu Romela Lukaka nabírá nový rozměr. Jeho téměř jistý přesun do Interu Milán se zřejmě neuskuteční, za pět minut dvanáct se ozval i mistrovský Juventus, který má pro hráče i pro jeho původního zaměstnavatele mnohem atraktivnější nabídku.

Vyfoukne Juventus Interu Lukaka? Sarri podal Rudým ďáblům nabídku, která se neodmítá

Lukaku strávil na Old Trafford dvě sezóny. Špatně se mu nedařilo, tým od něj však očekával víc. Po dvou letech nejspíše Manchester United opustí. Zamíří podle všeho právě do Juventusu. Ten totiž Manchesteru United nabídl zboží, které není jen tak k sehnání. Tím je křídelník Paulo Dybala, jemuž nesvědčí spolupráce s Cristianem Ronaldem a podle všeho odejde.

O Dybalu se Manchester United dlouhodobě zajímá, k transferu ale nikdy nedošlo. Argentinskou superhvězdu začal sledovat i Tottenham, ten se ale s Juventusem nedohodl na přestupové částce. Starou dámu tak napadlo, že by Dybalu zahrnul do nabídky za Lukaka. Juventus by tím získal skvělého útočníka, kterého by ještě k tomu vyfoukl svému rivalovi z Milána.

Není to ale nejspíše úplně tak, jak se zdá. Juventus ho spíš jen Manchesteru nabízí. Za Dybalu by si nejspíše kromě Lukaka účtoval ještě 20 milionů euro. Je ale pravděpodobné, že na tento deal Rudí ďáblové přistoupí. I pro samotného hráče bude angažmá v Turíně atraktivnější, neboť má tým větší ambice v Lize mistrů a je také hlavním favoritem na zisk Scudetta.