O neapolského Hysaje je zájem. Klub řekl, kolik za něj chce

Jedním z nejlepších pravých obránců současné Serie A je bezpochyby Albánec Elseid Hysaj z Neapole. Hysaj přišel do klubu v roce 2015 z Empoli a za čtyři roky udělal neskutečné množství práce. V lednu se o něm spekulovalo především v souvislosti s Atlétikem Madrid, nyní ho chce na poslední chvíli přivést Tottenham.

O neapolského Hysaje je zájem. Klub řekl, kolik za něj chce

Neapol za Hysaje požaduje překvapivě "pouze" 23 milionů britských liber. Alespoň to říkají zdroje serveru Goal.com. Již od sezóny 2015/16 je Hysaj stálicí základní sestavy Neapole a má tedy spoustu zkušeností jak z italské Serie A, tak z evropských pohárů. Dohromady odehrál Hysaj za Neapol 173 zápasů, ve kterých se však nedokázal střelecky prosadit. 

Hysaj je kapitánem albánského národního fotbalového týmu a připsal už si v něm 46 startů, ve kterých však, stejně jako za Neapol, neskóroval. Jediný gól své seniorské kariéry dal Hysaj v sezóně 2013/14 za Empoli, jehož je odchovancem.

Pro Hysaje by se tedy Anglie stala po Itálii teprve druhou destinací, kde by na seniorské úrovni působil. V Itálii bydlí od roku 2009 a dokonce měl možnost získat italské občanství. Do doby, než o něj měla Itálie zájem v národním týmu, už však Hysaj reprezentoval Albánii a své rozhodnutí nemohl vzít zpět.