Z Juve k namlsanému finalistovi Ligy mistrů? Tottenham jde po Dybalovi

Zprávy z ostrovů hlásí, že londýnští Spurs, kteří se nikdy do žádných velkých finančních dostihů o největší hvězdy světového fotbalu nepouštěli, zvažují nabídku na pětadvacetiletého argentinského útočníka Paula Dybalu, jenž se nalézá na výplatní pásce Juventusu Turín.

Z Juve k namlsanému finalistovi Ligy mistrů? Tottenham jde po Dybalovi

The London Evening Standard hlásí, že šéf Tottenhamu Daniel Levy již navázal s kompetentním vedením Bianconeri kontakt a na bývalou hvězdičku Palerma se dotazoval.

Neúspěšný finalista letošní Ligy mistrů by v případě nynějšího svěřence Maurizia Sarriho musel podruhé během léta překonat přestupový rekord - šampion Serie A totiž požaduje alespoň částku mezi 80 až 90 miliony eur.

První nabídka měla být ale "jen" 50 milionů eur a ta také byla rychle smetena ze stolu. Pokud by měla jednání pokračovat, zájemce by měl přijít s vylepšným návrhem...

Argentinský reprezentant by v britské metropoli mohl v případě realizace transferu pracovat pod svým krajanem Mauriciem Pochettinem. Na Juventus Stadium totiž čelí již od minuléhoho ročníku obrovské konkurenci v podobě Cristiana Ronalda, jenž sedět nemůže.

A i kvůli přítomnosti Portugalce si tak připsal na severu Apeninského poloostrova nejmenší počet pobytů v základní sestavě turínského obra za celé čtyři roky, co je jeho součástí.

Problémem by navíc nemusela být ani britská mzda čtyřnásobného držitele italského Scudetta. Ofenzivně laděný kolega Bonucciho, Chielliniho, Buffona a spol. totiž v současné době vydělává 120 tisíc liber týdně, což je méně, než na kolik si nyní přijdou hvězdy Tottenhamu Harry Kane i Dele Alli.