Šachy v Realu! Vrací se James, Hazardovi konečně přidělili číslo a přichází další konkurence pro Courtoise

Real Madrid už mnohem lépe ví, jak bude vypadat jeho kádr na příští sezónu. Trenér Zidane se totiž rozhodl, komu dá šanci a pro koho už v A týmu není místo. Soupiska Bílého baletu na webu je konečně kompletní - s čísly pro všechny hráče a s jedním překvapivým jménem.

Šachy v Realu! Vrací se James, Hazardovi konečně přidělili číslo a přichází další konkurence pro Courtoise

Přípravu odehrály všechny posily s provizorními čísly na zádech, Eden Hazard hrál s neobvyklou padesátkou. To je ale už minulost, belgické superstar byla podle očekávání přiděleno číslo 7, kterého se vzdal Mariano Diaz, držitel oblíbené číslovky v minulé sezóně, dominikánský útočník bude nově nastupovat s číslem 24, které připadalo Danimu Ceballosovi, jenž hostuje v Arsenalu.

Číslo 18 po Marcosi Llorentem, který odešel do Atletica Madrid, bude nyní nosit nová posila - srbský útočník Luka Jovič. Třiadvacítku po Reguilonovi hostujícím v Seville si vzal Ferland Mendy a místo hostujícího Valleja ve Wolverhamptonu se populární trojky chopil Brazilec Eder Militao, taktéž nová posila Los Blancos.

Zidane bude mít ovšem dva žolíky v B týmu, konkrétně Viniciuse a Rodryga, které si pravděpodobně bude od kouče béčka Raúla velmi často půjčovat stejně jako loni. Rodrygo bude v áčku oblékat dres s číslem 27, Vinicius pak zůstane u 28. Na soupisce se ovšem objevila dvě překvapivá jména. Šanci v A týmu nově dostane i ukrajinský brankář Andrij Lunin, který loni hostoval v Leganes, po Courtoisovi a Navasovi ale bude s největší pravděpodobností plnit roli třetího gólmana. 

Návrat na San Bernabeu slaví i kolumbijská superstar James Rodriguez, která poslední dvě sezóny hostovala v Bayernu Mnichov. Hovořilo se, že James Madrid opustí, tak se ale zatím nestalo a konečně s ním počítá i Zinedine Zidane. Je pravděpodobné, že bude za Real hrát i v příští sezóně. Přiděleno mu bylo číslo 16, neboť jeho desítku nyní nosí Luka Modrič. Andrij Lunin je pak zapsán s tradičním číslem pro třetího gólmana - 25.