Real Madrid? Je to nejlepší klub na světě, Mané by tam měl zamířit, domnívá se šéf senegalské fotbalové asociace

Sadio Mané zažil s Liverpoolem skvělou sezónu, kterou okořenil ziskem titulu pro vítěze Ligy mistrů. Celé léto se spekuluje, že bude součástí velké výměny mezi Realem Madrid a Liverpoolem a bude v příští sezóně působit na Santiago Bernabeu.

Real Madrid? Je to nejlepší klub na světě, Mané by tam měl zamířit, domnívá se šéf senegalské fotbalové asociace

Senegalský reprezentant má zkušenosti s francouzskou, rakouskou i anglickou ligou. V Liverpoolu strávil už tři sezóny, během nich se dvakrát dostal do finále Ligy mistrů a jednou jej vyhrál. S Reds sice nezískal Premier League, i přesto se ale jeho tři roky na Anfield Road dají považovat za úspěšné.

Hovoří se, že o něj má velký zájem Zinedine Zidane. Právě v jeho hlavě prý vznikl nápad ohledně supervýměny Marco Asensio - Sadio Mané s tím, že by Bílý balet připlatil asi 30 milionů euro. Za dobu tohoto přestupového období se to ale nezrealizovalo a vzhledem k tomu, že už obě mužstva začaly s přípravou, je to méně pravděpodobné.

Sedmadvacetiletý křídelník momentálně úspěšně reprezentuje Senegal na Africkém poháru národů, kde nyní čeká na semifinále. Právě šéf fotbalového svazu Senegalu se domnívá, že Maného transfer na Bernabeu by byl výhodný pro oba hráče, ale i pro Real Madrid. 

"Jsem fanoušek Barcelony, ale myslím si, že Real Madrid je nejlepší klub na světě. Bylo by pro Maného výborné, kdyby tam přestoupil," prozradil Saee Seck, šéf senegalské fotbalové asociace.