Náhrada za Lukaka? Mám ji v týmu, prosadí se, věří Solskjaer před prvním zápasem proti Chelsea

Romelu Lukaku opustil Manchester United a zdá se, že trenér Ole Gunnar Solskjaer nemá ve svém kádru typického hrotového útočníka, který by dokázal dát hodně gólů. Někdo ale branky dávat musí a když to nebude hrotový útočník, tak křídelníci či ofenzivní záložníci.

Náhrada za Lukaka? Mám ji v týmu, prosadí se, věří Solskjaer před prvním zápasem proti Chelsea

Nějaký ten gól je jistě očekáván od Paula Pogby, Anthonyho Martiala, Marcuse Rashforda či Jesseho Lingarda. Právě Rashford by měl být hlavním týmovým útočníkem a dost možná bude nastupovat na pozici hrotového útočníka, ačkoliv je laděn i na křídla. Je tu ale jedno hvězdné jméno, na které se zapomíná.

Alexis Sanchez. Ten do Manchesteru přišel loni v lednu z Arsenalu jako obrovská superstar, na Old Trafford se ale příliš neprosazuje a moc gólů ani hvězdných výkonů zatím neukázal. Právě odchod Lukaka by ale mohl být nový start pro Sancheze. Věří u i kouč Ole Gunnar Solskjaer.

"Alexis s námi trénuje a daří se mu dobře. Myslím si, že si zaslouží příležitost, aby nám ukázal, jak skvělý hráč to je. Očekávám, že zůstane v našem týmu a bude dávat hodně gólů. Chybí nám týmový střelec a věřím, že by to mohl být on," líbí se Solskjaerovi.