Tottenham mu nevyšel, Dybala si však našel angažmá jinde

Budoucnost Paula Dybaly v Juventusu je nejistá. Přestupové okno v Anglii, kde o něj byl největší zájem, je totiž u konce a Bianconeri se prý rozhodli argentinskou superstar v týmu udržet, i přesto by ale nakonec mohl být prodán.

Tottenham mu nevyšel, Dybala si však našel angažmá jinde

Dybala po odchodu z Argentiny udělal díru do světa v Palermu a tři roky v Juventusu byl obrovskou hvězdou, od loňska se to ale trochu změnilo. Příchod nejlepšího hráče týmu Cristiana Ronalda Dybalovi nesvědčil a minulá sezóna se mu příliš nevyvedla, i proto se Dybalu snažilo vysvobodit vícero týmů z anglické Premier League.

To se ale nepovedlo, největší zájem měl Tottenham, tomu se ale hráče přivést nepodařilo. Stejně tak jako dříve Manchesteru United. Jedno je tak jisté, za anglický tým v příští sezóně, minimálně tedy na podzim, nastupovat nebude. Logické tak je setrvání v Itálii, o forvarda však nyní stojí i dva týmy - Bayern Mnichov a Paris Saint-Germain.

Dybala podle všeho v Juventusu vedle Cristiana Ronalda už hrát nechce a s transferem do Paříže či Mnichova souhlasí. Německý a francouzský mistr spolu nyní soupeří v tom, kdo podá tomu italskému nejvyšší nabídku a poté také v tom, kdo hráči nabídne nejvyšší plat...