Lukaku potřebuje přestoupit, u United už si nekopne...

Belgický útočník Romelu Lukaku potřebuje, aby jeho agent Federico Pastorello přemluvil vedení Manchesteru United, aby přijalo nabídku na přestup od Interu Milán. Lukaku si usmyslel, že chce do Itálie a s Rudými ďábly už odmítá i trénovat. Místo toho se bez povolení připravuje s týmem do 18 let belgického Anderlechtu Brusel.

Lukaku potřebuje přestoupit, u United už si nekopne...

I z tohoto důvodu si anglická média neumí budoucí spolupráci Lukaka a Manchesteru United představit. Zatímco Lukaku zůstává v Bruselu, jeho agent Pastorello odjel do Manchesteru přemlouvat vedení United, aby přijalo přestupovou částku v blíže nespecifikované výši od Manchesteru United.

Podle Sky Sports by Lukaku v případě, že by k přestupu nedošlo, minimálně na podzim nastupoval v Manchesteru United pouze v týmu do 23 let, jako trest za nepovolené trénování s jiným týmem a odpojení se od United. I z tohoto důvodu by United spíše vyhovovalo, aby nespokojeného Belgičana prodali.

Lukaku v klubu působí od roku 2017, kdy přišel za 75 milionů britských liber z Evertonu a během první sezóny dal úctyhodných 16 gólů v Premier League. V loňské sezóně už se mu tak nedařilo a vstřelil o 4 branky méně.