Megavýměna na trase Juventus - United? Doplácet prý mají Italové

Problém s hrotovým útočníkem řeší trenér italského Juventusu Maurizio Sarri a zálusk si dělá na Belgičana Romelu Luakaka, jenž hájí barvy Manchesteru United. Juventus už na něj údajně podal nabídku ve výši 60 milionů eur, United ji však prý obratem poslali zpět a za Lukaka požadují 83 milionů eur.

Megavýměna na trase Juventus - United? Doplácet prý mají Italové

Juventus o Lukaka hodně stojí a podle italské obdoby serveru Goal.com se rozhodli poslat nabídku ve výši 15 milionů eur a hráče na výměnu. Tím hráčem nemá být nikdo jiný než Paulo Dybala, který prožil skvělou sezónu 2017/18, ale v té loňské měl problémy s prosazením do sestavy, především kvůli příchodu hvězdného Cristiana Ronalda.

Koncem minulého týdne proběhly médii zprávy, že ačkoliv dal Juventus Dybalovi najevo, že v klubu příliš velké šance na základní sestavu nemá, Dybala se nikam stěhovat nechce a má v úmyslu zabojovat o místo v tomto turínském celku. V podobné situaci se nachází také Gonzalo Higuaín, jenž loni hostoval v AC Milán a Chelsea a rovněž nechce navzdory nezájmu klubu Juventus opustit.

Nejlepší sezónu za sebou přitom paradoxně nemá ani Belgičan Lukaku. Loni se za United trefil v Premier League "pouze" dvanáctkrát a povedené sezóny 2016/17 a 2017/18 tedy nezopakoval. Pokud se celá výměna uskuteční, bude Juventus Lukakovým prvním italským klubem a Manchester United prvním anglickým působištěm Dybaly.