United nabízí za oporu Leicesteru 80 milionů liber

Za kanálem La Manche je na spadnutí další velký přestup. Leicester City dostal podle caughtoffside.com nabídku ve výši 80 milionů liber za obránce anglické reprezentace Harryho Maguirea. A takové nabídky se neodmítají. A když už, tak velmi obtížně.

United nabízí za oporu Leicesteru 80 milionů liber

Je to jasné. Rudí ďáblové po další nevydařené sezoně potřebují zkvalitnit kádr, aby měli šanci bojovat nejen na domácí scéně, ale také dostat se do Ligy mistrů. Tu budou nyní sledovat maximálně v televize, protože účast mezi nejlepšími čtyřmi týmy ligové tabulky jim unikla.

Maguirea chce manažer klubu Ole Gunnar Solskjaer. Navíc sám šestadvacetiletý obránce vyjádřil přání na Old Trafford zamířit. Ostatně kdo by si nechtěl polepšit nejen platově, ale i herně. Přeci jen by měl v Manchesteru o poznání lepší spoluhráče, než jakými disponuje kádr lišek.

Osmdesát milionů liber je sice obrovská suma, přesto se může stát, že u vedení Leicesteru City neobstojí. Funkcionáři klubu si jsou totiž velmi dobře vědomi Maguireových kvalit a hodlají ho zpeněžit co nejvýhodněji. Jistá licitace o ceně se tak dá ještě očekávat. Té nahrává i fakt, že o něj projevil zájem i konkurenční Manchester City.

Přitom nechybělo moc a anglický zadák už dávno válel na Old Trafford. Rudí ďáblové na něj měli spadeno již loni v létě, ale tehdy z přestupu sešlo, protože se jim 70 milionů liber zdálo málo. Jak to tak vypadá, moc si s ročním odstupem nepomohli.