Olomouc proti nám bude chtít bodovat, my jí to musíme znepříjemnit, varuje před domácím debutem Kúdela

Slavia se jakožto mistr z minulé sezony těší po dvou úvodních venkovních utkání opět domů, kde se střetně s nevyzpytatelnou Olomoucí. Papírové předpoklady jasně hovoří ve prospěch sešívaných, přesto obránce Kúdela varuje: „Jde o nepříjemného soupeře a my nesmíme nic podcenit.“

Olomouc proti nám bude chtít bodovat, my jí to musíme znepříjemnit, varuje před domácím debutem Kúdela

Družina trenéra Trpišovského se před domácí ochozy vrací po dlouhých dvou měsících, když zde ještě v rámci nadstavbové fáze posledního ročního porazila Spartu 2:1. Následně přišla pauza, po ní příprava a po ní se dostavily venkovní duely se Zlínem a Teplicemi. Sešívaní je oba zvládli a na vlastním stadionu by to rádi potvrdili.

„Všichni jsme rádi, že můžeme konečně hrát doma. Bylo to dlouhé čekání. Hráli jsme teď dvakrát venku, dvakrát jsme vyhráli, což je skvělé, ale doma je to něco úplně jiného. Doufám, že na předchozí zápasy navážeme, potvrdíme vzestupnou tendenci našich výkonů a Olomouc doma porazíme,“ potvrzoval pro klubové stránky Ondřej Kúdela.

Podstatné ovšem bude nic nepodcenit. „Nečeká nás nic jednoduchého. Je to nepříjemný soupeř. Bude tu chtít určitě bodovat, nemá co ztratit. My jim to ale musíme znepříjemnit, vnutit jim naší hru a nedovolit tady nějaké zaváhání. Jsme doma, musíme vyhrát,“ varoval webem slavia.cz citovaný dvaatřicetiletý obránce.

Hanáci v dosavadním dění ukořistili ze dvou zápasů tři body. V úvodu sezony padli 1:3 s Plzní, následně si spravili chuť výhrou 1:0 nad Zlínem. Ačkoliv se jedná o poněkud těžký los, v kabině panuje celkem dobrá nálada.

„Tento týden se nám trénovalo výborně, protože body ze zápasu se Zlínem jsme nutně potřebovali i s ohledem na to, že nás teď čekají dva těžké zápasy venku. Máme představu, jak chceme na Slavii hrát. Uvidíme až po zápase, na co se dalo dosáhnout a na co ne,“ přidával názor z druhé strany barikády pro stránky sigmafotbal.cz záložník Šimon Falta.