Karviná je podle plzeňského asistenta velmi nebezpečná. Které 3 hornické hráče Bečka vypíchl?

Karviná je společně se Zlínem jednou ze dvou prvoligových značek, které v úvodních dvou kolech Fortuna:ligy nebodovaly. A bez jakéhokoliv zisku mohou být svěřenci trenéra Františka Straky také po kole třetím, neboť se představí v plzeňské Doosan aréně.

Karviná je podle plzeňského asistenta velmi nebezpečná. Které 3 hornické hráče Bečka vypíchl?

Zástupci Viktorie však zůstávají ostražití, což potvrdil také asistent Pavla Vrby Zdeněk Bečka. "Přijede velice nebezpečný soupeř. Karviná vyšla zatím bodově naprázdno, takže dorazí s motivací získat body. Věřím ale tomu, že je získáme my, i když soupeř bude mít velké úsilí," pronesl člen plzeňského realizačního týmu, jehož slova vyšla na webu fcviktoria.cz.

Byť už nejsou součástí hornického MFK Wágner ani Budínský, Bečka to jako zřetelné oslabení nebere. "Naopak získali nějaké posily, například obránce Kouřila z Varnsdorfu, zkušeného Marka Hanouska z Dukly, střelce Petráně z Pardubic. Mají bojovné a důrazné mužstvo, které bude mít velké nasazení. Já ale věřím, že se jim i v tom náročném programu vyrovnáme," doplnil asistent vicemistra.

Vzhledem k odvetě s Olympiakosem Pireus se dají ve Štruncových sadech očekávat změny. "Dva dny nato odlétáme do Řecka, kde nás v úterý čeká velmi těžké utkání. Změny se určitě nabízí, ale nemohu vám říci jaké. Široký kádr máme proto, že když někdo vypadne, tak ho druhý musí nahradit kvalitně. Momentálně se to například při zdravotních problémech v obraně daří, s tím jsme spokojení. Navíc to pomáhá také na tréninku, každý se snaží na sto procent a hlídá si své místo v sestavě," dodal Vrbův blízký spolupracovník.

V sestavě by nemusel absentovat i přes zlolmený nos a obličejovou masku Lukáš Kalvach. "První dvě kola Karviná nezvládla, bude hrát o to, aby zde aspoň bodovala. My však budeme hrát svoji hru a doufám, že se nám podaří zvítězit," uzavřel exolomoucký středopolař, který dorazil na západ Čech letos v létě.