Lampard: Hráči si musí zvyknout, že je budu drilovat. Je to pro dobro celé Chelsea

Chelsea se připravuje na velice náročnou sezónu. Nový kouč Frank Lampard, který je v očích fanoušků považován za spasitele, nemůže nakupovat nové hráče. Blues by rádi získali nějakou cennou trofej, ale vše hraje proti nim. I tak se před časem někdejší hráčská ikona vyslovila, že jeho tým má sílu na to být úspěšný i bez nových tváří.

Lampard: Hráči si musí zvyknout, že je budu drilovat. Je to pro dobro celé Chelsea

Lampard svému týmu věří, ale potřebuje také, aby se jeho akvizicím vyhýbala zranění. I proti kvituje fakt, že se zatím zdárně zotavuje francouzský reprezentační záložník N´Golo Kanté.  Ten si v závěru sezóny poranil koleno, proto se ho trenér rozhodl šetřit, aby byl na novou sezónu plně fit.

„Je v pořádku. Bylo to rozhodnutí, které jsem učinil, protože jsem cítil, že je zatížený cestováním. Nebylo by to pro něj dobré. Postupujeme opatrně, ale věřím, že bude k dispozici už proti Manchesteru United,“ poukazuje na první ligovou konfrontaci v nové sezóně, kdy s Rudými ďábly změří síly 11. srpna na Old Trafford.

„Jedeme ve vlaku, který nezastavuje ani neumí přibrzdit. Pokud jde o mé pracovní vytížení. Tak si na něj hráči musí zvyknout. Nastavil jsem standard, jak chci, aby věci fungovaly. Hráči si musí zvyknout, že je budu drilovat. Když to ale pochopí rychle, bude to o to snažší. Bolí to, je to náročné, ale je to pro dobro celého klubu. A já stále věřím, že můžeme být úspěšní,“ dodal Lampard.