Horké drby z Etihad Stadium: Jaká budoucnost čeká Saného či Otamendiho?

Anglické kluby se pomalu připravují na start nové sezóny a nejinak tomu je také na Etihad Stadium. Zámožný Manchester City by rád opět obhájil triumf v Premier League, ale zároveň také prolomil smůlu v Lize mistrů. V minulé sezóně vyhrál na Ostrovech vše, co jen mohl, ale vysněná Evropa mu uniká.

Horké drby z Etihad Stadium: Jaká budoucnost čeká Saného či Otamendiho?

Manchester City má kádr plný hvězd a v Anglii se zdál být nedostižným. Konkuroval mu jen Liverpool, kterému však v konečném součtu přeci jen něco málo chybělo. V Lize mistrů vypadli svěřenci Pepa Guardioly v infarktové odvetě na Etihad Stadium a museli dát zase předčasně této soutěži sbohem.

I proto Manchester City plánuje do svého kádru angažovat osmnáctiletého argentinského útočníka Thiaga Almadu, který by měl tým posílit v nadcházejících dnech. Podle listu The Sun by měla jeho cena být 16 milionů liber, což se nezdá zase až tak moc, když je ve své zemi označován za nového Messiho.

Klub by měl naopak opustit Nicolas Otamendi, který by se mohl vrátit do Valencie. Není však jediným, kdo by mohl mistrovskou adresu nechat za svými zády. Stále není vyřešena sága kolem německého křídla Leroye Saného. Pep Guardiola v tomto případě jasně řekl, že pokud hráč nemá trvalý zájem setrvat v klubu, může odejít. Přesně toho by rád docílil Bayern Mnichov, který hráče již několik týdnů láká do svých řad. Opačným směrem prý nabízí obránce Alabu.