Bartošák: Liberec bude pikantní možná pro Csaplára a Hoftycha, já už to nehrotím

Když se devětadvacetiletý krajní obránce či záložník Lukáš Bartošák podívá na současnou prvoligovou tabulku, spokojený vžádném případě není. Jeho Zlín je bez vstřelené branky i jakéhokoliv bodu až šestnáctý.

Bartošák: Liberec bude pikantní možná pro Csaplára a Hoftycha, já už to nehrotím

Ve třtím kole dorazí do Baťova města šestý Slovan Liberec, který přetavil úvodní dvě kola Fortuna:ligy v jednu výhru a jednu prohru. "Všichni víme, že nám začátek utekl a že nyní musíme zabrat. Myslím, že i po dvou porážkách budeme hrát stejně. Ani na trénincích se nic zásadního nemění," uvedl na webu fcfastavzlin.cz kolega Jiráčka, Poznara, Železníka a spol.

Jeho Ševci zůstali bez bodů po střetech se Slavií a Sigmou. "Stejně jako soupeř jsme na úvod sezony měli těžké rozlosování. Nyní si to půjdeme rozdat na férovku. Bude to kdo z koho, věřím, že ale doma uspějeme a že konečně zvítězíme. Rozhodující budou góly. Kdo je dá, vyhraje. My se dokážeme dostat do šancí, ale zatím je neumíme proměnit. Snad to bude v sobotu lepší," pokračoval na webu fcfastavzlin.cz exliberecký bek.

Speciální už však pro něj souboje se Slovanem nejsou. "Už to ale nijak neprožívám. Pikantní to možná bude pro trenéry Csaplára a Hoftycha, kteří působili v klubech soupeře, já už to ale nehrotím. Těch pár kluků, co tam zůstalo, pozdravím až po zápase," doplnil  defenzivně laděný fotbalista Fastavu, jenž si všiml, že letos v létě žádný velký třesk na stadionu U Nisy neproběhl. "Taky jsem se divil, že tam tentokrát žádná odměna nebyla. Liberec bude hrát stejně jako v minulé sezoně, jeho hru si ale ještě důkladně rozebereme," uzavřel na fcfastavzlin.cz zkušený rodák z Brumova, jenž v minulosti prošel také Hlučínem, Karvinou či Viktorií Žižkov.