United to s posilováním myslí vážně! Kdo další uvízl v jejich hledáčku?

Vedení Manchesteru United chce pravého obránce Crystal Palace Aarona Wan-Bissaku. A chce ho hodně. Poté, co neuspělo s nabídkou ve výši 40 milionů liber, se chystá ještě nějakou tu libru přihodit, aby jedenadvacetiletého talentovaného zadáka na Old Trafford přivedlo. Podaří se mu to?

United to s posilováním myslí vážně! Kdo další uvízl v jejich hledáčku?

Wan-Bissaka debutoval v kádru Crystal Palace v únoru loňského roku a za tu dobu se stal jednou z hvězd týmu. V uplynulé sezoně naskočil do 39 zápasů a rázně si řekl o výrazně lepší angažmá. To se mu rýsuje na Old Trafford. Pokud se tedy oba kluby domluví na odstupném.

Jeho hlavními přednostmi jsou přesné přihrávky i nekompromisní čisté skluzy. Navíc výborně umí číst hru a zvládá i podporu ofenzivy. Vzhledem k tomu, že je mu teprve 21 let je to ideální kombinace. Tomu ovšem odpovídá i cena.

S Crystal Palace má smlouvu ještě na tři roky, takže ze strany jeho zaměstnavatele není kam spěchat. To v Manchesteru to mají právě na opak. Antonio Valencia je na odchodu a Matteu Darmianovi bude letos třicet let. Potřeba pravého obránce s dlouhodobou perspektivou je tak nutností.

Nezbývá, než přitlačit na nabídce. Vedení Crystal Palace se již nechalo slyšet, že nehodlá prodávat pod hranicí 60 milionů liber, což je oproti původní nabídce Red devils přeci jen o něco víc.

„Mám kontrakt do roku 2022, takže nic neřeším. Soustředím se na další sezonu. Počítám s tím, že budu působit v Crystal Palace,“ prozradil Wan-Bissaka.