První letní posila Manchesteru United přichází na Old Trafford z druhé ligy...

Norský manažer Ole Gunnar Solskjaer, jenž sedí na lavičce Manchester United od prosince loňského roku, co ve funkci vystřídal Josého Mourinha, se dočkal na Old Trafford své první posily.

První letní posila Manchesteru United přichází na Old Trafford z druhé ligy...

Premiérová akvizice letního přestupového okna dorazí z druhé nejvyšší soutěže Championship. Dvacetinásobný šampion Anglie ukázal na jednadvacetiletého velšského křídelníka Daniela Jamese, jenž dosud patřil Swansea City.

Krajan Balea a Ramseyho přestoupil na rudou stranu Manchesteru za 15 milionů liber, což je více než 430 milionů korun, s tím, že výsledná suma by mohla při uplatnění dalších výkonnostních bonusů povyrůst ještě o dalších 7 milionů liber.

James, který je k tomuto datu na 33 druholigových a ani jednom prvoligovém startu, si v novém působišti plácl na pět sezon do 30. června 2024 a součástí dohody je také opce na další prodloužení.

Premiéru v rudém dresu United si může odbýt v sobotu 13. července proti australskému celku Perth Glory, který je úřadujícím vicemistrem A-League, který ve velkém finále podlehl rivalům z FC Sydney až na pokutové kopy.