Manchester United by nespasil ani příchod Messiho, Ronalda nebo Ramose, míní Rooney. Co radí Rudí ďáblům?

Současné potíže Manchesteru United by podle bývalého útočníka Rudých ďáblů Waynea Rooneyho nevyřešilo ani angažování největších hvězd světového fotbalu, jakými jsou Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Sergio Ramos či Gareth Bale.

Manchester United by nespasil ani příchod Messiho, Ronalda nebo Ramose, míní Rooney. Co radí Rudí ďáblům?

Nynějšímu manažerovi Ole Gunnar Solskjaerovi proto radí přebudovat mužstvo hezky od podlahy. "Ovšem nikoliv nákupem jednoho nebo dvou stomilionových hráčů. Raději by měl za 30 - 40 milionů eur najít 5 až 6 solidních hráčů s potenciálem a okolo nich vybudovat nový soubor s vizí do vzdálenější budoucnosti," nechal se slyšet bývalý reprezentant Albionu, jehož slova vyšla na sport.sk.

"Dá se to udělat i tak, že na Old Trafford přivedete Ramose, Balea, Ronalda nebo Messiho, ale utratíte 350 milionů. Pak se může stát, že za dva roky budou všichni tito hráči pryč a vám se ty peníze nevrátí," upozornil současný střelec DC United.

Odchovanec Evertonu navíc fanoušky dvacetinásobného šampiona Premier League upozornil, aby počítali s tím, že jejich klub nebude útočit na titul ani v příští sezoně 2019/2020...

"Musí přijít schopní mladíci, ale chvíli to potvrvá, než začnou hrát podle představ. Na mistrovskou úroveň mohou dorůst do dvou či tří let. Nechajte Oleho pracovat v těchto intencích. United, Chelsea, Arsenal, Tottenham a možná i Everton by se za dva roky mohly dotáhnout na nejlepší současné duo Liverpool a Manchester City," uzavřela svou rozpravu webem sport.ck citovaná třiatřicetiletá hvězda zámořské MLS.