Lukaku: V hlavě už mám o své budoucnosti jasno, ale nechtěl bych být teď novinářem

Budoucnost belgického legionáře na Old Trafford je nejasná. V médiích se objevilo již tolik zpráv, že už snad nikdo kromě samotného hráče nemůže do celé záležitosti vidět. Podle celé řady indicií z Ostrovů by měl Romelu Lukaku Manchester United opustit. Největším zájemcem o jeho služby je milánský Inter.

Lukaku: V hlavě už mám o své budoucnosti jasno, ale nechtěl bych být teď novinářem

Lukaku je považován za schopného kanonýra, což ostatně potvrzoval v Goodison Parku v barvách Evertonu. Po svém příchodu k Rudým ďáblům již ale jeho produktivita uvadala, proto není divu, že s e objevují zprávy, že bude prodán. Během jara jsme mohli naleznout celou zájemců, mezi kterými figurovalo například i zámožné PSG.

Zkušený útočník, který v roce 2017 vyšel Manchester United na 75 milionů liber, před novináři prozradil, že on sám již má jasno. „V hlavě už mám o své budoucnosti jasno, ale ještě si promluvím se svým klubem. Pak se s agentem definitivně rozhodneme, ale je jisté, že tohle léto bude kolem mého jména rušno. Nechtěl bych být teď novinářem. Z těch všemožných spekulací bych se zbláznil,“ utahoval si Lukaku z novinářů a jejich přestupových spekulací.

Jeho jméno aktuálně nejvíce aspiruje na přesun na San Siro. Tam nově vládne Antonio Conte, který předtím vedl londýnskou Chelsea. I samotný útočník několikrát přiznal, že si chtěl vždycky zahrát v Serii A a Inter Milán z něj chce navíc udělat hlavní palebnou sílu, když otazník stále ještě visí nad setrváním Icardiho.