Hart v Rusku chybět nechce, Moyes s příležitostí možná přišel pozdě

Joe Hart nechce chybět na světovém šampionátu v Rusku a proto zřejmě v lednu zamíří minimálně na půlroční hostování. Zájem má Newcastle, přestupu ale chce zabránit manažer Kladivářů David Moyes.

Hart v Rusku chybět nechce, Moyes s příležitostí možná přišel pozdě

Wayne Rooney, právě on posadil Joea Harta na lavičku. Brankář West Hamu inkasoval v Liverpoolu čtyři branky, z toho tři od bývalého kapitána Manchesteru United, a manažer David Moyes jej po tomto utkání vyměnil.

Šance se chopil Španěl Adrián a od té doby Harta do branky nepustil. Anglická jednička ale nechce přijít o světový šampionát v Rusku a proto reálně uvažuje o dalším hostování. Znovu se nabízela Itálie, v posledních hodinách se ovšem hovoří o zájmu Rafy Beníteze a jeho Newcastlu.

Straky totiž mají poměrně velký problém a po hrozivém prosinci nejsou daleko od sestupových pozic. Se zájmem Newcastlu přišel deník Daily Mirror, The Guardian ale kontroval zprávou, že David Moyes o Harta přijít nechce.

Anglický gólman by tak znovu měl dostat šanci mezi třemi tyčemi Kladivářů. Je ale otázkou, zda již není pozdě a zda Hart nepožádá vedení West Hamu a následně i vedení Citizens o další hostování. Nezapomeňme totiž na to, že třicetiletý gólman je stále kmenovým hráčem aktuálního lídra Premier League.