Opustí "Lišky" největší hvězda? Trenér Puel prý zná odpověď

S otevřením lednového přestupového období se čile spekuluje o potenciálních transferech. Jedni mlží, druzí intrikují a někteří – popírají.Opustí "Lišky" největší hvězda? Trenér Puel prý zná odpověď

Sláva týmu z Leicesteru sice upadá, jejich senzační ligový triumf je polozapomenutý a „Lišky“ se pohybují na svém standardním místě ve středu tabulky, nicméně mnoho skautů stále krouží okolo hvězd, které ještě nejsou rozprodány. A jednou z nich je i Riyad Mahrez.

Spekulace okolo alžírského křídelníka se stávají evergreenem. Ale zdá se, že podobně jako kolega Jamie Vardy i šestadvacetiletý hráč ještě minimálně půl roku v Leicesteru zůstane.

Chci si své nejlepší hráče udržet a Riyad je jedním z nich, tvrdí podle serveru goal.com manažer Claude Puel a pokračuje: měl jsem s ním rozhovor a měl skvělý přístup, náš fotbal si užívá.

Se spoluhráči se mu výborně spolupracuje a vylepšuje si statistiky, góly i asistence. A je na něm vidět, že v téhle dobré práci chce pokračovat, uzavřel francouzský trenér.

Čísla hovoří jasně – v jednadvaceti zápasech si připsal sedm gólů a stejný počet asistencí a není tak divu, že okolo něj krouží týmy jako AS Řím, Arsenal, Manchester United nebo Barcelona. Udrží „Lišky“ svou největší hvězdu?