Nepotřební aneb 3 hráči, s nimiž už Benítez v Newcastlu nepočítá

Španělský manažer Strak ze St. James Parku Rafael Benítez dal zelenou k odchodu osmadvacetiletému středopolaři Jacku Colbackovi, jenž v rozběhlé sezoně nastupuje pouze za rezervu.

Nepotřební aneb 3 hráči, s nimiž už Benítez v Newcastlu nepočítá

List The Mirror hlásí, že kromě Colbacka může jít pryč z Newcastlu United také dvaadvacetiletý zadák Jamie Sterry, jenž prožil nejlepší časy v Coventry City a v nynějším působišti "kope" pouze za mládežnický výběr Newcastlu.

Colback, jehož minulosti zavedla i do Ipswiche, si pod někdejším stratégem Neapole, Interu, Realu, Valencie či Liverpoolu příliš nezahrál a v klubu by si pod jeho vedením nekopl. Sám je ochoten opustit severovýchod ostrovů, s tím, že je spojován s návratem do Sunderlandu. Problémem by se však mohla stát jeho mzda.

Dalším, kdo by mohl opustit aktuálně třináctý tým nejvyšší anglické soutěže, je Henri Saivet, jenž v prosinci skórova proti West Hamu United.

Pro sedmadvacetiletého senegalského záložníka, jenž v minulosti prošel Angers, Bordeaux či Saint-Étienne, to byl mimochodem první start v ročníku.

Vedení čtyřnásobného šampiona Premier League a pětinásobného vítěze Championship hodlá naslouchat nabídkám začínajícím na 5 milionech liber.