Manažer Chelsea je ochoten prodat Luize i Batshuayie. Kdo vše je s Blues spojován?

Renomovaný italský šéf londýnských Blues ze Stamford Bridge Antonio Conte je připraven k lednovému prodeji tandemu David Luiz a Michy Batshuayi.

Manažer Chelsea je ochoten prodat Luize i Batshuayie. Kdo vše je s Blues spojován?

List The Times píše, že oba hráči by měli pokrýt financování nových tváří, s tím, že bývalý kouč italské reprezentace a Juventusu na trhu hledá nového levého beka i středního útočníka.

Nové akvizice by měly v britské metropoly nahradit třicetiletého Brazilce i o šest let mladšího Belgičana, kteří již nefigurují v dalších plánech náročného italského trenéra.

Ćtyřiadvacetiletý rychlík s minulostí v Olympique Marseille (v letošní Premier League odehrál 263 minut čistého času s bilancí dvou branek) to u Conteho neměl jednoduché nikdy, bývalý hráč Benfiky či Paris Saint-Germain (letos v lize osm startů z dvaadvaceti možných) byl v posledních týdnech spojován s Arsenalem, Realemm Madrid, Juventusem i AC Milán.

Kromě středopolaře Rosse Barkleyho není jasné, kdo přesně na Conteho užším wanlistu figuruje, nicméně levý obránce Staré dámy Alex Sandro se na něm nalézá bezpečně a s odchodem do Abramovičova klubu je spojován dlouhodobě.

V souvislosti s titul obhajující Chelsea, která je v nynější tabulce třetí s bodovým odstupem na Manchester United, se pak mluví a píše také o Andy Carrollovi z West Hamu United, Leonu Baileymu z Bayeru Leverkusen, Wilfriedu Zahovi z Crystal Palace a Leonardu Bonuccim z AC Milán.