Willian asi Manchesteru United nevyjde. A co další vyhlédnutí? Kroos, Gomes i Ghoulam

Rudí ďáblové z Old Trafford patří ke klubům, které si mohou dovolit vynakládat na přestupy obrovské sumy. To, že jsou terčem transferových spekulací, tak nemůže nikoho překvapit.

Willian asi Manchesteru United nevyjde. A co další vyhlédnutí? Kroos, Gomes i Ghoulam

Podle ostrovního tisku je připraven Real Madrid k prodeji německého reprezentanta Toniho Kroose. A kdo má zájem? Kromě Paris Saint-Germain a Manchesteru City projevuje zájem také manažer dvacetinásobného anglického šampiona José Mourinho.

A bývalý hráč Bayernu není jedinou akvizicí do středové řady, po které "Special One" pokukuje. Někdejšího šéfa Chelsea, Porta, Realu či Interu zajímá také jeho krajan André Gomes, jenž patří Barceloně. Katalánskému gigantovi mají United nabízet za mistra Evropy z roku 2016 35 milionů liber.

Protože Grimaldo z Benfiky Lisabon zřejmě půjde jinam, obr z rudé strany Manchester touží po levém obránci Faouzim Ghoulamovi, jenž působí na Apeninském poloostrově od úvodu roku 2014. Šestadvacetiletý alžírský reprezentant s minulostí v Saint-Étienne sice nedávno prodloužil s Neapolí smlouvu, ale to by nemělo sehrát výraznější úlohu. Tedy až na přestupovou částku, jež se může vyšplhat i přes 50 milionů eur.

Nadřízený Pogby, Lukaka, Ibrahimoviče a spol. uvažoval také o Brazilci Willianovi, jehož už trénoval na Stamford Bridge. Čerstvé Mourinhovo lanaření by však nemělo být úspěšné a bývalá opora Anži Machačkala či Šachtaru Doněck podle všeho plánuje setrvat v Londýně pod křídly Antonia Conteho.

Arsenal - Chelsea, Liverpool - Everton, španělská i italská liga, zimní Tipsport liga!