Měli jsme kopat tři penalty, zlobí se trenér Manchesteru United

José Mourinho je známý tím, že neumí prohrávat. A vzhledem k tomu, že trénuje velkoklub, chutná remíza ve většině případech jako prohra. Bezgólovou "plichtou" skončil jeho poslední zápas se Southamptonem, ke kterému se vyjádřil až nyní.

Měli jsme kopat tři penalty, zlobí se trenér Manchesteru United

Rudí ďáblové se Southamptonem remizovali 0:0 a byl to už několikátý zápas v řadě, kdy se jim nepodařilo vyhrát. V červené části Manchesteru tak panuje výsledková, ale i herní, krize. S tím se ale Mourinho není schopen smířit.

Podle něj ovlivnili zápas se Saints rozhodčí. "Cítím, že máme smůlu. V zápase byly tři situace, ze kterých měly být tři penalty v náš prospěch," vymlouval se portugalský šéftrenér na rozhodčí. "Z třech penalt by určitě nějaký gól padl a my bychom bývali vyhráli," pokračoval zklamaně.

"Ale na rozhodčí se nezlobím," otočil se Mourinho o pomyslných 180 stupňů. "Mohl bych tu povídat nějaké konspirační teorie, ale upřímně vám říkám, že jsem s prací rozhodčích spokojen," prozradil Mourinho. "Prostě jsme měli smůlu," pokračoval, ačkoliv mírně ironicky.