Nový Lampard? Barkley bude podle expertů velké zklamání

Ross Barkley byl spojován s přestupem do Tottenhamu a do Chelsea a nakonec zamířil právě na Stamford Bridge. Někteří od něj očekávají, že se stane nástupcem legendárního Franka Lamparda, experti serveru goal.com mají ale zcela odlišný názor.

Nový Lampard? Barkley bude podle expertů velké zklamání

Mladý záložník Evertonu, jemuž vždy bývala předpovídána velká kariéra, přestoupil do Chelsea za až podezřele nízkou částku 15 milionů euro. "Mluvíme o mladém hráči. O mladém anglickém hráči. Byla to velká příležitost pro klub jej koupit. Vidíme v něm velký potenciál," řekl po přestupu kouč Blues Antonio Conte.

První věc, ve které se Barkley v Chelsea vyrovnal Lampardovi, bylo číslo na zádech. Bývalý hráč Evertonu si totiž zvolil "jeho" legendární číslo osm. Podle odborníků z fotbalového serveru goal.com se ale jedná především o marketingový tah.

Kdyby Barkley býval dražší, nikdy by jej Chelsea nekoupila. V Premer League je vždy největší zájem o Brity a především o Angličany. Nicméně Barkley momentálně nemá kvality na to, aby se stal stálým členem základní sestavy Chelsea a pokračoval ve stopách legendáního Franka Lamparda.